1. Danuše napsal:

  Děkuji za všechny SKVĚLÉ RADY!Nejen k tvarování postavy,ale hlavně za cestu k pozitivnímu myšlení.

 2. Ludmila Šubrtová napsal:

  Mám dotaz, zda také budete ukazovat cviky na bolesti v kolenech, které např. už nejdou operovat. V kterém díle to bude ?

  • Jan Anděl Jan Anděl napsal:

   Právě tvoříme speciální výběr 6-ti minutovky pro artrotiky. Určitě sledujte pondělní webinář, kde se o těchto problémech budem bavit. Takže cviky budou, ale ještě prosím vydržte.

 3. Ludmila Opltová napsal:

  Když se podívám kolem sebe a vidím děti školního věku, jeich rodiče s pneumatikami kolem pasu, řekla jsem si – tohle teda NE!
  Vaše rady a cviky mi pomohly si opět navyknout cvičit. DĚKUJI. Cítím se lépe, tělo se zpevňuje.

 4. Eva napsal:

  Zkusila jsem tu koupel, ale aby to nebylo tak studené a navíc nemám teploměr tak jsem si napustila vodu takovou chladnější brrrrrrrrrr a dopouštěla studenou. Vydržela jsem asi čtvrt hodiny, pak do teplého županu,ponožek a hup do postele Zatím jsem zkusila jednou a žiji bez následků na těle Chichi Eva

  • Jan Anděl Jan Anděl napsal:

   Ahoj Evo, no…. seš tvrďák 🙂 Příště doporučuji spíš postup: prvně si napust horkou, až se ti začne potit čelo. Následně se začni sprchovat studenou, teplou, studenou, teplou a na závěr ledovou. V té vydrž max 2 minuty a honem do županu 🙂

 5. Eva Rosezinová napsal:

  Dobrý den, Vaše video se mi v polovině zaseklo a nejde spustit ani znovu. Mám Windows 10, to by snad neměl být ten problém. Internet také funguje. V minulosti mi šlo přehrát celé video, nyní ne. Ale jinak se mi to cvičení líbí, musím ale cvičit s brýlemi, jinak bych na Vás pořádně neviděla. Tak snad zítra bude přehrání úspěšnější.

  • Jan Anděl Jan Anděl napsal:

   Zdraví Vás, zkuste restartovat počítač, mělo by to pomoct. Lepší cvičit s brýlemi, než vůbec 🙂

 6. Zdena napsal:

  Milý „Andílku“, rozhoupala jsem se a včera poprvé zkusila studenou sprchu. Mám ráda co nejteplejší vodu, ale tentokrát jsem začala o něco chladnější až po studenou, vydržela jsem až do té doby, než mi začala naskakovat husí kůže. Dosušit se jsem pádila k roztopeným kachlovým kamnům, u kterých jsem se nahřála a pak huupla do teplého pyžama, zima mi nebyla, naopak, luštila jsem křížovku a bylo mi fajn. Zdena

 7. Zdena napsal:

  Na cvičení a změnu stravování myslím kudy chodím, ale také dodržuji. Snad se mi za nějakou dobu nějaké to kilo podaří shodit. Věřím v to.

 8. Jana napsal:

  Děkuji za všechny SKVĚLÉ RADY!Nejen k tvarování postavy,ale hlavně za cestu k POZITIVNÍMU MYŠLENÍ.
  Díky,díky

 9. Míla napsal:

  Díky za cviky, ale bohužel nemohu skákat, neboť mám artrozu kyčlí. Nebylo by možné zařadit cviky na artrozu kyčlí? Chtěla bych oddálit operaci co nejdál.

  • Jan Anděl Jan Anděl napsal:

   Hezký den, 6-ti minutovku pro artrotiky právě za několik týdnů vydáváme 🙂 Budu Vás informovat.

 10. Marcela napsal:

  Zdravím Vás a přeji Vám ať jste zdravý a stále krásný muž a člověk. Mě velmi pomáháte a já doufám, že budu brzy také velmi krásná a zdravá.-)Držím nám všem palce!!!!!!!!!!!!

 11. Naděžda Pomahačová napsal:

  Zdravím pane Anděli. Cvičím již 3.týden a je to supr. První týden jsem zvládala jen rozcvičku a byla pak hrozně unavená. Mám za sebou nyní operaci obou kyčlí a tak se snažím dostat tělo zas do reálné kondice. Jde to velmi pomalu ale jisté výsledky již mám. Už nejsem tak zadýchaná, zacvičím denně cviky z 1. i 2. lekce jen bohužel ty kliky mi stále ještě moc nejdou. Ale po týdnu již zvednu zadek při cviku z 2. dílu a to jsem v začátku měla veliký problém. Díky a krásný den přeji. Naďa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.