Vysvětlení zpomaleně

 1. Leona napsal:

  perfektní…..

 2. Jarka napsal:

  Z Honzy čiší ten nakažlivý elán…Je to všechno tak jednoduché a my ve všem hledáme tu složitost…:-)Jen se do toho dát a vy – DRŽET!!! Držím nám všem palce !

 3. Milan napsal:

  Znám lepší a efektivnější cviky na břicho. Je mi 58 let a myslím, že mám lepší figuru než ten chlapec, co předváděl ty břišní cviky…..

 4. Kristína napsal:

  Tak lepší figuru než má pan Anděl – to se musím smát, protože pan Anděl má figuru eňo ňuňo – super….

 5. Kristina napsal:

  Ja prestala kourit a najednou 90 kilo mela jsem 80 kilo perfektni a doufam ze uz nepriberu cviceni neni muj salek kavy vynahradi mi to me dve deti 😀 a ty vase dohady kdo ma hezci bricho je k popukani 😀

 6. Ivouch napsal:

  Hm…. Milane, nemohl byste zveřejnit svoje foto 🙂 ráda se podívám na pěknou figuru…….jo a ještě můžete uveřejnit ty super cviky…..

 7. Jarka napsal:

  Milane, nic proti Vám, nafoťte , ukažte a my posoudíme které cviky nám pomohou více. Na pěknou postavu se také rády podíváme.

 8. Líba napsal:

  No jo,to bude asi brýlemi,pane Milane…to asi už potřebujete ty sklíčka umýt nebo vyměnit v 58letech…..-kde jsou ty časy,kdy mě bylo tak málo…

 9. Klára louková napsal:

  Milane ,moc skvělý budu cvičit,moc děkují přejí krásný den

 10. Miro napsal:

  S touhle technikou si tak možná odděláte bederní páteř…

 11. Ivouch napsal:

  Ani já s Mírem nesouhlasím , než jsem začala cvičit s Honzou měla jsem obrovské potíže s bederkou, s Honzou cvičím už rok a za tu dobu mě záda nebolela ani jednou, chtělo by to trochu znalostí anatomii a cvičeni a pak nepsat unáhlené názory.

 12. Pavel P. napsal:

  Při cvičení dostávám křeče do břišních svalů. Myslím, že se jedná o šikmé břišní svaly v horní polovině břicha. Bolí to jak sviňa. co s tím,

  • Jan Anděl Jan Anděl napsal:

   Příčina tohoto problému je zkrácení svalu a další příčinou může být nedostatek horčíku. Takže co bych viděl jako první, tak každý ráno si protáhnout břicho aspoň 5 minut ala kobra, kdy ležíte na břichu, zvednete se prohnutě na ruce a pomalu se otáčíte hlavou na jednu stranu a na druhou. K tomu zkuste zvýšit příjem hořčíku a mělo by se to uklidnit.

 13. Anna napsal:

  6 minutek je akorát, musím „vyzkoušet“ = cvičit :-), a projít od nízké po vysokou obtížnost.

 14. Honza Ježek napsal:

  Ahoj Honzo, začínám dnes s jídlem a cvičením na břicho, ještě prosím o další Milanovi cviky. Uvidím za týden. Honza

 15. Petr napsal:

  Líbí se mi to….chtěl bych vidět toho Milana jak má lepší cviky a hlavně lepší postavu 😀 😀

 16. Jitka napsal:

  Začala jsem cvičit s Andělem a po prvním týdnu jsem skončila na kapačkách.Mám deset let po operaci ploténky a jak vidím tyto cviky pro mě nejsou to pravé.Takže velkej pozor.

 17. IvA napsal:

  Prosím nenašla jsem soubory videí ke stažení, kde je najdu?

 18. Hana napsal:

  Moc moc se mi to cviceni zamlouva.Doufam,ze i jidelnicek take.moc dekuji Hana

 19. Hana napsal:

  Moc se omlouvam,ale ziji uz 8 let v Londyne.Tak sms nedostanu.Moc me to mrzi-skoda dekuji Hana

 20. Naděžda Pomahačová napsal:

  Naďa
  Díky za ukázkové cvičení. Je mi 61let a jsem po opoeraci obou kyčlí. Cvičím tyto cviky již měsíc a prokládám to odbornými masážemi 1x měsíčně. Po ooeracích jsem měla problémy se šikmými vnitřními břišními svaly a též se zádovými svaly. Stále mám ještě zkrácené stehenní svaly a musím je postupně protahovat. Jde to v mém věku velice pomalu. Jenže cítím se mnohem lépe když si pustím pana Anděla a denně si tyto cviky zacvičím. Poprvé to pro mne nebylo nijak lehké ale každým dnem jsem cítila že je to lepší a lepší. Samozřejmně kdyby mi bylo o nějakých 20-30let méně tak by se tělo formovalo lehčeji a lépe ale mně bude stačit když budu zase běhat tak jako dříve. Moc za ty cviky děkuji. Naďa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.